Dlaczego raport wieloźródłowy?

Wiedza pozwalająca uniknąć transakcji z niewiarygodną firmą z pewnością kosztuje mniej, niż nauka poprzez własne doświadczenie. Jednak bazowanie na ograniczonej liczbie źródeł informacji nie daje gwarancji uzyskania wiedzy na temat aktualnego zadłużenia, czy też kondycji weryfikowanej firmy.

W Portal KRS bez konieczności podpisywania umów z wieloma dostawcami informacji, w jednym raporcie dostępna jest kompleksowa wiedza na temat aktualnej kondycji firmy. Wystarczy wpisać nr NIP, aby zweryfikować firmę w szeregu źródeł publicznych, komercyjnych oraz w źródłach dla których operatorem jest InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o.

Raport generuje się w ciągu kilkunastu sekund i prezentowany jest w przejrzystej, łatwej do przeglądania formie zakładkowej.

Podsumowanie raportu to szybka informacja z przeszukania poszczególnych źródeł. W zakładkach kolejno prezentowane są wyniki z przeszukanych baz.

Każdy raport Wiarygodności posiada swój unikalny identyfikator (FriendlyLink) pozwalający na przesłanie e-mailem lub zapisanie bez konieczności drukowania czy zapisywania do pliku. Taka forma raportów jest powszechnie wykorzystywana w branży finansowej.

Formularz kontaktowy

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych innych osób kontaktujących się z InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. (telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy)
Administratorem Twoich danych osobowych jest InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa (dalej „my”) Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć tutaj: link do pełnej klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany adres poczty e-mail.
Zgadzam się na otrzymywanie połączeń telefonicznych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty.

InformacjaKredytowa.pl sp. z o.o.

ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa

Kapitał zakładowy: 25 000 zł

KRS: 0000325302
NIP: 1132752571
REGON: 141754310

Obsługa Klienta

email: info@informacjakredytowa.pl

Sprzedaż

email: sales@informacjakredytowa.pl

Telefon

tel: 22 698 67 68

Polityka prywatności |Polityka cookies | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021. | by interaktywni24.pl