Moduł powiązania

Moduł Powiązania umożliwia badanie powiązań pomiędzy dwoma wskazanymi przez Użytkownika podmiotami:

  • kapitałowo-osobowych
  • geograficznych

Powiązania kapitałowo-osobowe analizowane są w oparciu o dane publikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) oraz w oparciu o dane spółek cywilnych pochodzące z bazy GUS. Powiązania geograficzne budowane są na podstawie aktualnych danych adresowych zarówno podmiotów KRS, jak też CEIDG.

Aby zbadać powiązania pomiędzy dwoma podmiotami wystarczy:

  • skorzystać z dynamicznego wyszukiwania fast-search wpisując nazwę podmiotów, lub
  • wskazać podmioty poprzez wpisanie ich identyfikatorów nr. KRS lub NIP lub REGON.

W efekcie Użytkownik otrzymuje prezentację graficzną ścieżki powiązań dla badanej pary podmiotów. Graf powiązań prezentuje zawsze najkrótszą ścieżkę powiązań dla kryteriów analizy wybranych przez Użytkownika. Poprzez zmianę kryteriów analizy Użytkownik ma możliwość generowania różnych ścieżek powiązań łączących badane podmioty, np. wyłącznie dla aktualnych relacji właścicielskich lub historycznych relacji zarządczych. W wielu przypadkach istnieją różne ścieżki powiązań łączące badane podmioty.

Dodatkowo analizowana jest odległość geograficzna pomiędzy badanymi podmiotami oraz odległość pomiędzy podmiotami powiązanymi.

Adresy korespondencyjne i adresy oddziałów nie biorą udziału w wyznaczaniu odległości, lecz prezentowane są na mapie Polski wraz z adresami podmiotów badanych i powiązanych.

Formularz kontaktowy

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych innych osób kontaktujących się z InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. (telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy)
Administratorem Twoich danych osobowych jest InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa (dalej „my”) Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć tutaj: link do pełnej klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany adres poczty e-mail.
Zgadzam się na otrzymywanie połączeń telefonicznych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty.

InformacjaKredytowa.pl sp. z o.o.

ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa

Kapitał zakładowy: 25 000 zł

KRS: 0000325302
NIP: 1132752571
REGON: 141754310

Obsługa Klienta

email: info@informacjakredytowa.pl

Sprzedaż

email: sales@informacjakredytowa.pl

Telefon

tel: 22 698 67 68

Polityka prywatności |Polityka cookies | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021. | by interaktywni24.pl