Decyzja kredytowa

Ocena kredytowa budowana jest dynamicznie w oparciu o dane źródłowe zawarte w raporcie. Decyzja prezentowana jest w raporcie Wiarygodności w formie semafora:

  • ZIELONE światło – akceptacja
  • ŻÓŁTE światło – do weryfikacji
  • CZERWONE światło – odrzucenie

Co istotne, reguły (algorytmy) decyzji nadawane są indywidualnie przez Klienta. Dzięki temu Klient ma pewność, że automatyczna decyzja naliczona w raporcie odzwierciedla stosowaną metodologię i jest spójna z polityką przyjętą w firmie niezależnie od osoby, która generowała raport.

Ocena kredytowa widoczna jest także na liście dotychczas wykonanych sprawdzeń.

Korzystając z panelu zarządzania Alertami Użytkownik może samodzielnie ustawić parametry ostrzeżeń dla poszczególnych źródeł, czy też wskazać Alerty krytyczne.

Wystąpienie Alertu uznanego przez Użytkownika za krytyczny, powoduje bezwzględne naliczenie decyzji negatywnej, w sytuacji np. ujawnienia zobowiązań powyżej określonej wartości, czy ilości wpisów; informacji o upadłości podmiotu; wystąpienia podmiotu na liście ostrzeżeń KNF, czy też w przypadku zawieszenia działalności lub wykreślenia podmiotu z rejestru CEIDG/KRS.

s

Formularz kontaktowy

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych innych osób kontaktujących się z InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. (telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy)
Administratorem Twoich danych osobowych jest InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa (dalej „my”) Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu kontaktowym. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania lub usunięcia, prawo wniesienia sprzeciwu oraz inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu Twoich danych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć tutaj: link do pełnej klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany adres poczty e-mail.
Zgadzam się na otrzymywanie połączeń telefonicznych od InformacjaKredytowa.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 344/3 na wyżej podany numer telefonu w celu przedstawienia oferty.

InformacjaKredytowa.pl sp. z o.o.

ul. Mińska 23 lok. 8, 03-808 Warszawa

Kapitał zakładowy: 25 000 zł

KRS: 0000325302
NIP: 1132752571
REGON: 141754310

Obsługa Klienta

email: info@informacjakredytowa.pl

Sprzedaż

email: sales@informacjakredytowa.pl

Telefon

tel: 22 698 67 68

Polityka prywatności |Polityka cookies | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021. | by interaktywni24.pl